Аяллын хөтөч, тайлбарлагч нарт зориулсан “ҮЛЭГ ГҮРВЭЛИЙН ТӨВ МУЗЕЙ”-Н тайлбар сургалт

Аяллын хөтөч, тайлбарлагчид Үлэг гүрвэлийн төв музейг үзэгчдэд тайлбарлан хүргэхдээ музейн палеонтологийн олдворууд дээр тулгуурлан шинжлэх ухааны үндэслэлтэй үнэн зөв тайлбарлах ур чадварт сургах зорилгоор манай музей 2019 оны 4-р сарын 29-нд ОНОЛ ПРАКТИК хосолсон сургалтыг зохион байгуулах гэж байна.

Уг сургалтанд хамрагдсанаар та бүхэн палеонтологийн шинжлэх ухааны мэдлэг олж авах мөн музейг шинжлэх ухааны үндэслэлтэйгээр тайлбарлах ур чадварыг олж авах юм.

Сургалтанд хамрагдахыг хүсвэл доорхи холбоосоор орж бүртгүүлнэ үү!!! /хүний тоо хязгаартай/

No Comments Yet

Сэтгэгдэл бичих

Your email address will not be published.

Даваа – Бямба   09:00 – 18: 00

Ням – Амарна